قیمت برنامه نویسی اختصاصی

_
قیمت گذاری بر روی سرویس برنامه نویسی اختصاصی یا همان برنامه نویسی مبتنی بر وب مانند قیمت طراحی سایت مشخص و دقیق نیست، چون باید نیازهای مشتری بصورت کامل بررسی گردد و سپس اعلام هزینه گردد. بنابراین به معرفی ویژگی های برنامه نویسی اختصاصی رایکا وب می پردازیم و شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت از صفحه تماس با ما یا پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

مراحل طراحی سایت اختصاصی / برنامه نویسی اختصاصی مبتنی بر وب

_

1. طراحی گرافیک اختصاصی

طراح گرافیک در جلسات حضوری طی فرآیند مصاحبه نیازها، خواسته ها و سلایق شما را استخراج و مکتوب می کند. طرح خام و اولیه از کلیات سایت ترسیم برای شما ارسال می گردد. بعد از تایید این مرحله طرح های گرافیکی با جزییات بیشتر تکمیل و بعد از تایید برای تیم اجرایی ارسال می گردد.

2. پیاده سازی و اجرا

طرح های تایید شده از مرحله قبل به تیم اجرایی سپرده می شوند تا طبق طرح آجرهای سازنده سایت را روی هم چیده و طرح های گرافیکی را تبدیل به یک وب سایت پویا و داینامیک کنند. اجرای سایت کاملا ریسپانسیو بوده و برای همه دستگاه ها مناسب خواهد بود. اولین دمو آنلاین سایت حاضر است.

3. تست و تغییر

دموی آنلاین در اختیار کارفرما قرار گرفته تا سایت را مشاهده کند. ایشان نقطه نظرات و درخواست های خود را به تیم اجرایی ارسال کرده تا اعمال گردد. این چرخه در محدود شرح خدمات و بازه زمانی پروژه تکرار شده تا نهایتا دموی سایت مورد تائید کارفرما قرار گرفته و دستور تحویل و بارگذاری صادر شود.

4. بارگذاری و تحویل

بعد از تائید سایت دمو کارفرما اطلاعات دسترسی به هاست خود را موقتا در اختیار کارشناس طراحی سایت قرار داده تا کل سایت، سورس و تنظیمات به سرور کارفرما منتقل شود. بعد از اتمام پروسه انتقال اکانت کاربری ادمین و لینک ویدئو های آموزشی برای کارفرما ارسال می گردد. اتصال درگاه های بانکی و ارتباط پنل پیامک و چت آنلاین برقرار خواهد شد.

5. آموزش مدیریت سایت

بعد از تحویل سایت، کارفرما دسترسی به ویدئو های آموزشی مدیریت سایت خواهد داشت و در زمانی که برای ایشان مناسب باشد آموزشی اختصاصی برگزار خواهد شد. در این جلسات کلیه ابزار های مدیریت سایت به ایشان آموزش داده خواهد شد تا قادر به اجرای هر نوع ویرایش، محتوا گذاری و حتی تغییر ظاهر سایت خود بدون کدنویسی باشد.

6. پشتیبانی

در بازه زمانی پشتیبانی کارفرما درخواست ها و سوالات خود را در محدوده شرح خدمات با کارشناس ما در میان گذاشته و ایشان علاوه بر اجرای درخواست ها نحوه انجام آن را نیاز به کارفرما آموزش خواهد داد. دوره پشتیبانی باز هم تاکید بر آموزش دارد تا کارفرما کاملا به سایت مسلط شده و کمترین وابستگی را به تیم ما داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *