سئو چیست و چه کاربردی دارد ؟

سئو و بهینه سازی سایت با قیمت مناسب به دلیل استفاده گسترده آن در خرید و فروش محصولات و خدمات جایگاه ویژه ای در فضای مجازی دارد.

تقریبا می توان گفت که غیر ممکن است شرکتی در حوزه تجاری خود فعال باشد و وب سایت نداشته باشد. از نظر ما که سئوکار هستیم، این را باید اضافه کنیم که داشتن وب سایت، بدون پیاده سازی سئو روی آن، می تواند آن را تبدیل به سایتی ویترینی کند این یعنی صرفِ داشتن یک سایت در فضای مجازی که در جستجوگر گوگل رتبه ندارد و دیده نمی شود.

سئو و بهینه سازی سایت با قیمت مناسب

برای تشریح این گفته، این سرفصل ها را دنبال کنید:

– مغازه ای ویترینی بدون سئو سایت

– سئو و بهینه سازی سایت برای کسب رتبه در گوگل

– سئو و بهینه سازی سایت دقیقا به چه کار می آید؟

– استفاده از مشورت یک سئو کار برای ارتقاء سئو و بهینه سازی سایت

– اطلاعات تماس رایکاوب برای انجام خدمات سئو سایت

مغازه ای ویترینی بدون سئو سایت

وقتی یک فرد اقدام به تاسیس شرکت می کند، به دنبال طراحی سایت در فضای مجازی می گردد. امروزه بیشتر مشتری ها در فضای مجازی جستجو می کنند و شما به عنوان یک کاسب، تاجر و شخص حرفه ای، این فضا را نباید از دست دهید.

هر مدیری می تواند در وب سایت خود، لیست کامل محصولات و خدماتش را برای مشتریان به نمایش بگذارد که این دقیقا مانند اتفاقی است که در فضای واقعی می افتد یعنی وقتی فرد، کرکره مغازه خود را بالا می کشد و ویترینی از محصولات او جلوی مغازه نمایش داده می شود.

با این روش شما در فضای مجازی هم هستید و هم نیستید شاید بپرسید چرا؟! پر واضح است.

چون فقط خودتان آدرس سایت تان را می دانید و از خدمات خود آگاهید اما وقتی افراد می خواهند بیشتر در فضای واقعی دیده شوند، مغازه خود را در مکانی پر بازدید قرار می دهند.

این کار سبب می شود که عموم افراد متوجه این شرکت یا مغازه و خدماتش گردند در فضای مجازی، این کار از طریق سئو و بهینه سازی سایت انجام می گیرد یعنی شما از یک مهندس سئوکار می خواهید تا قوانین گوگل را بر روی سایت تان پیاده سازی کند، تا شما بتوانید در فضای مجازی بالاتر از رقبا دیده شوید یعنی سایت شما رتبه بهتری از لحاظ سئو و بهینه سازی سایت دریافت کند.

سئو سایت ارزان

یادگیری قوانین گوگل

قوانین گوگل را اگر بخواهید پیدا کنید، یا باید به کلاس های آموزش سئو مراجعه کنید ویا از طریق مقاله های گوگل پیدا کنید. البته داشتن سایت در وردپرس، به میزان کافی می تواند شما را راهنمایی کند. چرا که وردپرس با افزونه یوست خود، می تواند ایرادها و ارورهای سئو و بهینه سازی سایت را به شما اطلاع دهد.

بعد از مدتی که با وردپرس و افزونه یوست آن کار کنید، متوجه می شوید قوانینی که وردپرس به آن ایراد می گیرد، طبق اصول انسانی و نوع جستجوی افراد نوشته شده است این موضوع را در سرفصل بعدی بیشتر بررسی کرده ایم.

سئو و بهینه سازی سایت برای کسب رتبه در گوگل

همان طور که گفتیم، پیاده سازی سئو بر روی سایت به معنای بیشتر دیده شدن، افزایش بازدید و افزایش مشتری هایی است که صرفا ما را از طریق گوگل پیدا می کنند.

بسیاری از افراد در فضای مجازی، خرید و فروش می کنند و از طریق جستجوگر گوگل، به میلیون ها خریدار یا فروشنده وصل می شوند که اصلا تا به حال آن ها را ندیده اند این یعنی بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ، اما به آسان ترین شیوه ممکن به طور مثال، یکی از ایرادهای افزونه یوست به تصویری است که درج می کنید.

از شما می پرسیم که، وقتی یک سایت را باز می کنید، چقدر تصاویر گذاشته شده به تغییر نظر شما برای خرید آن محصول و همکاری با شرکت مربوطه کمک می کند؟! وردپرس بر مبنای همین علایق انسانی، به تصاویری که درج می کنید ایراد می گیرد.

ارتقاء رتبه سایت در گوگل

مهم بودن کلمه کلیدی

ویا ایراد دیگری که معمولا با آن روبرو می شوید، ایراد کلمه کلیدی است. کلمه کلیدی باید درست انتخاب شود به عبارت دیگر، شما نباید مخاطب را سرکار بگذارید. این یعنی اولا باید کلمه کلیدی در متن شما وجود داشته باشد که مخاطب احساس نکند، بی جهت به سایت شما راهنمایی شده است.

دوما باید کلمه کلیدی از یک حدی پایین تر نباشد، تا معلوم شود که این مقاله نوشته شده دقیقا در مورد موضوعی است که مخاطب سرچ کرده است.

سوما کلمه کلیدی نباید از حدی بالاتر باشد که مخاطب حوصله اش سر برود همه ما وقتی به دنبال موضوع خود در فضای مجازی هستیم، همین گونه رفتار می کنیم یعنی سایتی را دنبال خواهیم کرد که مقاله اش جذاب باشد و بتواند اعتماد ما را جلب کند.

سئو و بهینه سازی سایت دقیقا به چه کار می آید؟

وقتی وارد بازار کار شوید، اولین چیزی که دغدغه شما خواهد بود، فروش محصولات و خدمات است. برای این کار، شاید چندین راه را امتحان کنید که بعضی موفق عمل کند و بعضی با شکست روبرو شود.

از پخش کردن تراکت گرفته تا ارسال پیامک انبوه، تبلیغات بیلبوردی و تلویزیونی، بازاریابی تلفنی و حضوری که هر کدام نیاز به سرمایه گذاری و هزینه های خاص خود را دارد بعد از مدتی متوجه می شوید که همکاران شما از طریق فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ، خرید و فروش می کنند و متوجه می شوید که بخشی از مشتریان، کلا در فضای واقعی نیستند و ترجیح می دهند مجازی خرید کنند اینجاست که سئو و بهینه سازی سایت به کار شما خواهد آمد.

با توجه به اینکه عموما مردم از فضای گوگل برای جستجوی محصولات و خدمات مورد نظرشان استفاده می کنند، پس دیده شدن در این فضا مهم به نظر می آید جالب است بگوییم که هزینه تبلیغات شما از طریق سئو و بهینه سازی سایت، بسیار کمتر از سایر روش های تبلیغاتی است و البته بیشتری بازدهی را خواهد داشت.

شرکت سئو و بهینه سازی سایت

جذب مخاطب به سایت

در سئو باید بدانید که دقیقا در مورد چه موضوعی مقاله بنویسید تا مخاطب جذب سایت شما گردد و سایت را باز نگه دارید تا Time in site شما افزایش یابد نوع مقاله هایی که می نویسید باید ترکیبی از خواسته های گوگل و مخاطبان باشد و البته گاهی یکی بر دیگری مقدم می شود.

بستگی دارد شما می خواهید طی چه مدتی سئوی خود را افزایش دهید اگر بخواهید در کمترین زمان ممکن، ارتقاء سئوی سایت خود را ببینید، شاید مجبور شوید، کیفیت را فدای کمیت کنید. یعنی بیشتر مقاله بنویسید ولی اگر برایتان مهم باشد که مقالات خوبی بنویسید، باید به کیفیت مقاله دقت کنید.

البته از منظر گوگل، سایت شما باید بسیار فعال باشد تا رتبه بالایی کسب کند و این فعالیت بالا گاهی نیاز دارد که تعداد مقالات بیشتری بنویسید، هر چند که کیفیت شان پایین تر باشد به هر حال باید یک توازن و تعادلی بین قوانین مختلف گوگل را رعایت کرد چرا که رعایت همه قوانین کار حوصله بری است و البته وقت بسیاری نیز می گیرد.

استفاده از مشورت یک سئو کار برای ارتقاء سئو و بهینه سازی سایت

اگر خودتان بخواهید سئوی سایت تان را درست کنید، باید بدانید که این کار وقت گیر و نیازمند دانش و تجربه است برطرف کردن ایرادهای سئو، لازمه دانستن قوانین گوگل و دلیل ارورهای وردپرس است.

معمولا شرکت ها، کار سئو را برون سپاری می کنند تا سریع تر و بهتر انجام گردد.

رایکا وب نیز به سهم خود می تواند در ارتقاء سئو سایت شما تاثیر خوبی بگذارد البته اگر شرکت ها، خود دارای مهندس فناوری اطلاعات و کامپیوتر باشند، ممکن است فقط گرفتن مشورت را برون سپاری کنند و پیاده سازی آن را خود برعهده گیرند.

یک سئوکار دقیقا چه کاری می تواند برای ارتقاء سئو و بهینه سازی سایت شما انجام دهد؟!

در ادامه پاسخ خواهیم داد:

عملکرد یک سئوکار

یک سئوکار ابتدا می تواند مقالات سئو شده که چراغ سبز سئو و خوانایی را بگیرد، برای شما بنویسد همچنین می تواند با استفاده از بک لینک ها، رپورتاژ آگهی و سایر روش های تبلیغاتی، بازدید سایت شما را افزایش دهد.

دقت کنید در سئو، می خواهیم کاری کنیم که افرادی که اصلا شما را نمی شناسند و حتی آدرس سایت و دامنه شما را ندارند، شما را پیدا کنند پس شاید لازم باشد، طی مدت زمان کوتاهی، بیشترین استراتژی ها و تدابیر روی سایت تان انجام شود.

دلیل این امر این است که، گوگل ابتدا به سایت ها رتبه می دهد و اگر این سایت در آینده، سئوی خود را رها کند، پنالتی شده و رتبه اش را از دست می دهد و البته در 6 ماه اولی که یک سایت شروع به کار کرده، بیشتر جلوی دید گوگل است و در این مدت باید سئوی سایت ، به میزان کافی خوب پیش رود، تا حوصله گوگل را سر نبرد.

سئوکار حرفه ای

اطلاعات تماس رایکاوب برای انجام خدمات سئو سایت:

رایکا وب خوشحال می شود که با او در تماس باشید تا بتواند سفارش ویژه شما را انجام دهد ما هم می توانیم در موضوع مشورت دادن و آموزش به شما، موجب ارتقاء سئو سایت تان گردیم و هم می توانیم خود شخصا، انجام سئو سایت تان را برعهده گیریم.

همکاری با رایکا وب در فضای مجازی از طریق شماره های زیر امکان پذیر است.

شماره تماس: 09354743253 و 09052176175

آدرس ایمیل: raycaweb@gmail.com

آدرس ما در فضای اینستاگرام: https://www.instagram.com/raycaweb

آدرس ما در آپارات: https://www.aparat.com/raycaweb

5/5 - (1 امتیاز)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.